Плінтус ПВХ KLN100-10 Венге 100мм Neo Plinth Kluchuk ціна
Де придбати Kluchuk KLN100-10 ?
|---|---|---|---|---|---|
Плинтус ПВХ Kluchuk KLN100-10 Венге 100мм Neo Plinth |
Плінтус Kluchuk Neo Plinth KLN100-10 Венге (100мм) |
Ціни на Kluchuk KLN100-10 на 13.05.2026
Показники Kluchuk KLN100-10
Опис Kluchuk KLN100-10
☑ Ми підберемо для клієнтів найбільш вигідну вартість в Україні по KLN100-10 від Kluchuk.
Важливі характеристики товару з колекції бренд Kluchuk:
Країна_виробника: Україна,
Товщина: 19 мм.,
Довжина, мм: 2200.0 мм.,
Виробник: Ключук,
Покриття: Шпон файн-лайн,
Матеріал: Дерево,
Вид плінтуса: Плінтус звичайний,
Висота: 100.0 мм.,