Плінтус ПВХ KLN120-04 Дуб Арктик 120мм Neo Plinth Kluchuk ціна
Де придбати Kluchuk KLN120-04 ?
|---|---|---|---|---|---|
Плінтус Kluchuk Neo Plinth KLN120-04 Дуб Арктик (120мм) |
Плинтус ПВХ Kluchuk KLN120-04 Дуб Арктик 120мм Neo Plinth |
Ціни на Kluchuk KLN120-04 на 13.05.2026
Показники Kluchuk KLN120-04
Опис Kluchuk KLN120-04
☑ Ми підберемо для клієнтів найбільш кращу ціну в Україні по KLN120-04 від Kluchuk.
Важливі характеристики товару з колекції бренд Kluchuk:
Країна_виробника: Україна,
Товщина: 19 мм.,
Довжина, мм: 2200.0 мм.,
Виробник: Ключук,
Покриття: Шпон Дуба,
Матеріал: Дерево,
Вид плінтуса: Плінтус звичайний,
Висота: 120.0 мм.,