Плінтус ПВХ KLN120-10 Венге 120мм Neo Plinth Kluchuk ціна
19 мм
Модель:
KLN120-10
Виробник:
Kluchuk
Країна_виробника
Україна
Товщина
19 мм.
Покриття
Шпон файн-лайн
Вид плінтуса
Плінтус звичайний
Матеріал
Дерево
Порода дерева
Хвоя
Довжина, мм
2200.0 мм.
Кількість в упаковці
10 шт.
Всі характеристики
Де придбати Kluchuk KLN120-10 ?
Показники Kluchuk KLN120-10
Країна_виробника
Товщина
Покриття
Шпон файн-лайн
Вид плінтуса
Плінтус звичайний
Матеріал
Порода дерева
Хвоя
Довжина, мм
2200.0 мм.
Кількість в упаковці
10 шт.
Висота
120.0 мм.
Виробник
Ключук
Опис Kluchuk KLN120-10
☑ Ми підберемо для клієнтів найбільш вигідну вартість в Україні по KLN120-10 від Kluchuk.
Країна_виробника: Україна,
Товщина: 19 мм.,
Довжина, мм: 2200.0 мм.,
Виробник: Ключук,
Покриття: Шпон файн-лайн,
Матеріал: Дерево,
Вид плінтуса: Плінтус звичайний,
Висота: 120.0 мм.,
Порода дерева: Хвоя,
► Вдалих придбань ❤
Відгуки Kluchuk KLN120-10
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Вас може зацікавити
14 мм
Плінтус P050234 70мм МДФ Pedross
Країна_виробника: Італія
Товщина: 14 мм.
Покриття: Ламінована плівка
Поверхня плінтуса: Гладкий
Вид плінтуса: Плінтус звичайний
Матеріал: МДФ
Довжина, мм: 2400.0 мм.
14 мм
Плінтус P060081 70мм МДФ Pedross
Країна_виробника: Італія
Товщина: 14 мм.
Покриття: Ламінована плівка
Поверхня плінтуса: Гладкий
Матеріал: МДФ
Довжина, мм: 2400.0 мм.
14 мм
Плінтус P140008 70мм МДФ Pedross
Товщина: 14 мм.
Довжина, мм: 2400.0 мм.
14 мм
Плінтус P130028 70мм МДФ Pedross
Товщина: 14 мм.
Довжина, мм: 2400.0 мм.
14 мм
Плінтус P050105 70мм МДФ Pedross
Товщина: 14 мм.
Довжина, мм: 2400.0 мм.
14 мм
Плінтус P060103 70мм МДФ Pedross
Товщина: 14 мм.
Довжина, мм: 2400.0 мм.