Плінтус ПВХ KLN120-03 Дуб Білий 120мм Neo Plinth Kluchuk ціна
Де придбати Kluchuk KLN120-03 ?
|---|---|---|---|---|---|
Плінтус Kluchuk Neo Plinth KLN120-03 Дуб Білий (120мм) |
Плинтус ПВХ Kluchuk KLN120-03 Дуб Белый 120мм Neo Plinth |
Ціни на Kluchuk KLN120-03 на 13.05.2026
Показники Kluchuk KLN120-03
Опис Kluchuk KLN120-03
☑ Ми підберемо для клієнтів найбільш кращу вартість в Україні по KLN120-03 від Kluchuk.
Основні параметри товару з колекції бренд Kluchuk:
Країна_виробника: Україна,
Товщина: 19 мм.,
Довжина, мм: 2200.0 мм.,
Виробник: Ключук,
Покриття: Шпон Дуба,
Матеріал: Дерево,
Вид плінтуса: Плінтус звичайний,
Висота: 120.0 мм.,