Плінтус ПВХ KLN120-02 Дуб Натуральний 120мм Neo Plinth Kluchuk ціна
Де придбати Kluchuk KLN120-02 ?
|---|---|---|---|---|---|
Плінтус Kluchuk Neo Plinth KLN120-02 Дуб Натуральний (120мм) |
Плинтус ПВХ Kluchuk KLN120-02 Дуб Натуральный 120мм Neo Plinth |
Ціни на Kluchuk KLN120-02 на 13.05.2026
Показники Kluchuk KLN120-02
Опис Kluchuk KLN120-02
☑ Ми підберемо для Вас найбільш кращу ціну в Україні по KLN120-02 від Kluchuk.
Основні параметри товару з колекції бренд Kluchuk:
Країна_виробника: Україна,
Товщина: 19 мм.,
Довжина, мм: 2200.0 мм.,
Виробник: Ключук,
Покриття: Шпон Дуба,
Матеріал: Дерево,
Вид плінтуса: Плінтус звичайний,
Висота: 120.0 мм.,