Плінтус ПВХ KLN100-05 Дуб Крижаний 100мм Neo Plinth Kluchuk ціна
Де придбати Kluchuk KLN100-05 ?
|---|---|---|---|---|---|
Плинтус ПВХ Kluchuk KLN100-05 Дуб Ледяной 100мм Neo Plinth |
Плінтус Kluchuk Neo Plinth KLN100-05 Дуб крижаний (100мм) |
Ціни на Kluchuk KLN100-05 на 13.05.2026
Показники Kluchuk KLN100-05
Опис Kluchuk KLN100-05
☑ Ми підберемо для Вас найбільш вигідну ціну в Україні по KLN100-05 від Kluchuk.
Основні характеристики товару з колекції бренд Kluchuk:
Країна_виробника: Україна,
Товщина: 19 мм.,
Довжина, мм: 2200.0 мм.,
Виробник: Ключук,
Покриття: Шпон Дуба,
Матеріал: Дерево,
Вид плінтуса: Плінтус звичайний,
Висота: 100.0 мм.,